kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Szkic ma moc - powracamy z 4. edycją konkursu!

"Siostrzany" konkurs organizowany przy Satyrykonie będzie miał już swoją czwartą edycję. Konkurs "Szkic ma moc" skierowany jest do uczniów, studentów i absolwentów szkół i uczelni o profilu artystycznym. Konkurs ma na celu wyłonić oryginalny zbiór szkiców jednego autora. Na najciekawsze szkicowniki organizatorzy czekają do 9 lutego 2024 r.

Wraz z ogłoszeniem kolejnej edycji konkursu nadchodzą pewne zmiany, które ucieszą potencjalnych uczestników. Tym razem stających w konkursowe szranki dzielimy na dwie kategorie wiekowe: uczniów, studentów i absolwentów do 30. roku życia oraz studentów i absolwentów, którzy przekraczają tę granicę. Stąd szkicujących artystów będziemy wyjątkowo prosić o wpisywanie w karcie zgłoszeń daty urodzenia, gdyż na tej podstawie będziemy mogli kwalifikować do danych kategorii.

Z przyjemnych rzeczy – skoro mamy dwie kategorie, to i będzie więcej nagród! W każdej kategorii przyznajemy złoty, srebrny i brązowy medal oraz dwa wyróżnienia. Podział na kategorie też pomoże nam bardziej docenić młodych twórców, którzy dopiero rozpoczynają swoją artystyczną przygodę.

Szczegóły na stronie Satyrykonu

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach