kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Zakochani w Legnicy

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami – już dziś warto zaplanować to wyjątkowe popołudnie! Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta we wtorek, 13 lutego, na Plac Słowiański, gdzie atmosferę tego romantycznego dnia poczujemy na wydarzeniu zatytułowanym „Zakochani w Legnicy”! W godzinach od 15.00 do 18.00 czekać nas będzie wiele różnorodnych, ciekawych atrakcji – dla par i... nie tylko!

Głównym punktem wydarzenia będą występy artystyczne rozgrzewające wszystkich bawiących się na Placu Słowiańskim przez cały czas jego trwania. Na scenie wystąpią reprezentanci Młodzieżowego Centrum Kultury, doskonale znani z regularnego ubarwiania swoimi talentami przeróżnych miejskich imprez, takich jak chociażby Święto Legnicy czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. O dobre humory zadba natomiast Kabaret ANTYPESEL działający przy Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, znany wcześniej jako Kabaret Idylla, który – celebrując walentynkowy nastrój – przedstawi „Kilka piosenek o miłości”. Utwory wykonają Halina Białas oraz Andrzej Zborowski. W muzyczną podróż „Zakochanych w Legnicy” zaprosi także Anna Sobkowicz – laureatka licznych konkursów i festiwali piosenki o różnej tematyce, na szczeblach ogólnopolskich i międzynarodowych. Ta młoda, zdolna wokalistka pochwalić się może również uczestnictwem w programie „Szansa na Sukces. Opole 2022”, gdzie zdobyła I wyróżnienie, śpiewając utwór z musicalu „Metro”.

Gorące serca jeszcze bardziej będą mogły rozgrzać się podczas potańcówki na świeżym powietrzu, a także posilić ciepłymi napojami i smacznymi przekąskami w strefie cateringu. Miłym akcentem z pewnością będzie też pamiątka z imprezy – selfie wykonane w specjalnej fotoramce dla zakochanych czy efektowne nagranie z fotobudki 360°. Ciekawym akcentem będzie też rozpostarty nad Placem Słowiańskim łańcuch serc, na którym wypiszemy inicjały lub imiona kochanych przez nas osób.

Ubierzmy się ciepło, zaprośmy swoją drugą połówkę, poinformujmy znajomych oraz sąsiadów i... spotkajmy się w ten wyjątkowy wieczór na Placu Słowiańskim! Niech magia Święta Zakochanych zaczaruje nas wszystkich!

Zakochani w Legnicy - 13.02.2024

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach