kontrast
czcionka
logo bip
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
Wynajmij salę w Legnickim Centrum Kultury
Nowoczesne, klimatyzowane i w pełni wyposażone pomieszczenia
więcej

Aktualności

Koncert "Melodie dla Anny" - festiwal piosenki Anny German "Eurydyka"
13.05.2024
Zapraszamy na międzynarodowy koncert organizowany w ramach festiwalu piosenki Anny German "Eurydyka" i poświęcony pamięci twórczości tej wokalistki. Dziewiąty rok z rzędu w trasę koncertową po Polsce wyruszą młodzi artyści z różnych krajów.
Ewa Farna gwiazdą Legnickiej Majówki 2024!
Gwiazdą trzeciego dnia Legnickiej Majówki 2024 będzie Ewa Farna! W związku z nagłymi problemami zdrowotnymi Sylwii Grzeszczak 3 maja na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim w ramach jedynego tegorocznego plenerowego koncertu w Polsce wystąpi wokalistka znana z takich przebojów jak między innymi "Cicho", "Ewakuacja" czy "Ciało".
Legnicka Majówka 2024
OD 01.05.2024 - DO 03.05.2024
Zapraszamy w dniach 1-3 maja na spędzanie miłego czasu na świeżym powietrzu w Parku Miejskim! Szykuje się dużo atrakcji!
W głowie się nie mieści! Ilustracje - emocje - opowieści
25.04.2024
"W głowie się nie mieści! Ilustracje - emocje - opowieści" ma na celu przybliżenie oraz rozpowszechnienie tematyki polskiej ilustracji. Realizując ten projekt poprzez spotkania, na które zapraszamy współczesnych artystów, wyznaczających nowe trendy w ilustracji, chcemy pokazać naszym odbiorcom bogaty dorobek ilustratorów polskich, mających realny wpływ na kształtowanie się rozumienia założeń sztuki ilustracji, będących nośnikiem pewnych wartości kulturowych.
Martyna Jakubowicz - koncert "Dobrze"
20.04.2024
Zapraszamy na koncert Martyny Jakubowicz odbywający się w ramach serii występów zatytułowanych "Dobrze". Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, o godzinie 20 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Piosenkarka wystąpi w towarzystwie wybitnych instrumentalistów: Janka Pentza i Jana Gałacha. Do zobaczenia!
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącej Wielkanocy! Niech to będzie piękny czas spędzony w rodzinnym gronie!
Sobotnia część Legnickiego Jarmarku Wielkanocnego odwołana!
W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi musimy niestety odwołać dzisiejszą część Legnicki Jarmark Wielkanocny - o szczegółach dotyczących jutrzejszego świątecznego spotkania będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!
Poznaliśmy wszystkie satyrykonowe nagrody specjalne
Po wyborze nagród regulaminowych przez satyrykonowe jury przyszedł czas na przyznanie nagród specjalnych od naszych Partnerów i Fundatorów. Poznaliśmy już wszystkie tegoroczne konkursowe wyróżnienia!
Legnicki Jarmark Wielkanocny
OD 23.03.2024 - DO 24.03.2024
Gorąco zachęcamy do wizyty na Legnickim Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się na Placu Słowiańskim 23 oraz 24 marca. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę rozpoczynamy już od godziny 12:00. Czeka nas sporo atrakcji i wielkanocnych akcentów
Gimnastyka dla seniora
Już w najbliższy poniedziałek, 12 lutego, rozpoczynamy zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Spotkania będą odbywać się w każdy poniedziałek o godzinie 16.00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Wstęp wolny!
Legnica Blues Day - Eddie Angel i Plug'n'Blues
22.03.2024
W piątek, 22 marca, w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej dla wszystkich miłośników bluesa zaprezentuje się brytyjski wirtuoz sześciu strun – Eddie Angel! Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzeje promująca debiutancki album „Taki los” grupa Plug'n'Blues
Sławek Uniatowski - Koncert z okazji Dnia Kobiet (BILETY WYPRZEDANE!)
10.03.2024
Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Już w niedzielę, 10 marca, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Legnicy dla naszych drogich Pań z okazji ich święta zaśpiewa Sławek Uniatowski. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.

Wspołpracujemy z najlepszymi

Logo - Legnica - z nią zawsze po drodze
Logo Fundacji KGHM Polska Miedź
logo - Dolny Śląsk
logo - lca.pl
logo - radio Plus
logo - region fan.pl
Logo - portal TU LEGNICA
logo e-legnickie.pl

Bądź na bieżąco Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o koncertach, imprezach, zaproszeniach